• 06 1 261 0078
  • 06 20 938 4663

A felszaporodó tanfolyami és hatósági vizsga igények megfelelő színvonalú kiszolgálása érdekében, hosszú távra adminisztratív, nem dohányzó munkatársat keresünk!

Feladatok: ügyfélszolgálat ellátása, tanfolyam és vizsgaszervezéshez kapcsolódó adminisztráció ellátása.

Feltétel: jó kommunikációs és szervezési készség, nagyfokú precizitás, számítógépes alapismeretek, rendszerszemléletű gondolkodás, önálló munkavégzési készség, terhelhetőség.

Előny: közlekedési végzettség vagy oktatásszervezés területen szerzett tapasztalat, Pallasz rendszer ismerete, közeli lakhely.

Amit kínálunk: kellemes munkalégkör, kulturált környezet, kreatív feladatok, stabil fix, havi fizetés, természetbeni juttatás.

A munkaviszony időtartama: határozatlan idejű munkaviszony

Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő

Munkavégzés helye: FUVINFO IRODA KFT. 1106 Budapest, Jászberényi út 24-36.

Joomla! hibakereső konzol

Hibák

Munkamenet

Profilinformációk

Memóriahasználat

Adatbázis lekérdezések