Emelőgépkezelő tanfolyam
Emelőgépkezelő tanfolyam
FAR Nyilvántartási szám: B/2020/000042
OKJ képzések megszűntek. Jogszabály szerint az alábbi gépek kezeléséhez Gépkezelői jogosítvány szükséges:
4111Járműemelő
4121 Emelő asztal és felrakógép
4141 Parkoló emelő
4191Szintkülönbség kiegyenlítő
4211 Ollósemelőállvány
4213 Gépjármű emelő-hátfal
4221 Mobil szerelő állvány
4223 Mobil szerelő kosár
4224 Hidraulikus szerelőkosaras gépjármű és utánfutó
4225 Hídvizsgáló
4226 Építési személy-és teherfelvonó
4228 Emelőállvány, oszlopos kúszó munkaállvány
4329 Reptéri catering jármű
4341Toronydaru
4351 Árbocdaru
4361 Híddaru,futódaru
4362 Portáldaru
4371 Bakdaru
4372 Forgódaru
4373 Ablakdaru-kezelői képzés
4374 Konténer emelő
4375 Konzoldaru
4391 Födémdaru
4411 Autódaru
4412 Emelve szállító gépjármű
4431 Lánctalpas daru
4451 Járműre szerelt daru
4511 Hidraulikusrakodó(homlokrakodó,forgórakodó,teleszkópos rakodó)
4572 Kompaktor
4593 Vagonkirakó
Információ néhány választható gépcsoportról:
Mobil szerelőállvány és Mobil szerelőkosár vizsga
A technikai fejlődéssel párhuzamosan egyre szélesebb körben alkalmazzák a különböző anyagmozgató gépeket, tehát a munkaerőpiacon egyre inkább felértékelődik az emelőgép kezelő tanfolyam végzettséggel rendelkező munkaerő is.
Az emelőgép kezelő tanfolyam során Ön olyan kompetenciákra tehet szert, mint például a munkaterület felmérése és a mozgatandó teher útvonalának megtervezése, a biztonsági ellenőrzések végrehajtása és az emelőgép üzemeltetése, helyváltoztatások végzése, valamint a munkavédelmi és rakodástechnológiai előírások betartása. A szakképesítés járműre szerelt daruk és emelőszerkezetek, mobil szerelőállványok és különféle egyéb daruk kezelésére jogosít fel.
Ha felkeltettük érdeklődését a mobil szerelőállvány és mobil szerelőkosár szakképesítésünk iránt, bátran vegye fel velünk a kapcsolatot még a következő tanfolyam kezdete előtt!
Gépjármű emelőhátfal kezelő vizsga
A gépjármű emelő-hátfal az egyik leggyakrabban alkalmazott emelőszerkezet. Segítségével a szállított terhet akár rámpára, akár talajszintre is ki lehet rakodni. A teherautók nagy többségén már megtalálható ez a szerkezet, és mivel a használata vizsgához kötött, egyre többen végzik el a hozzá kapcsolódó gépjármű emelő-hátfal kezelő tanfolyamot.
Az emelőgép kezelő szakképesítés megszerzésével ez a berendezés is kezelhető azzal a feltétellel, hogy a mobil emelőgépek esetében gépkezelői jogosítvány is szükséges. További előfeltétel, ha a mobil emelőgép közúton is közlekedő gépjárműre van szerelve, akkor a gépkezelőnek a gépjármű vezetéséhez előírt vezetői engedéllyel is rendelkeznie kell. Természetesen a tanfolyam keretein belül egyéb gépcsoportok kezelésének elsajátítására is van lehetőség!
Amennyiben felkeltettük érdeklődését az gépjármű emelő-hátfal kezelő tanfolyam iránt, keressen bennünket bizalommal megadott elérhetőségeinken!
TANFOLYAM LEÍRÁSA
Emelőgép kezelő szaktanfolyam követelménymoduljai
Elmélet:
-
1. Általános munkavédelmi és egészségnyújtási ismeretek (több gépcsoport megszerzésére irányuló képzés esetén csak egyszer kell elvégezni és vizsgát tenni belőle)
2. Általános üzemeltetési és technológiai ismeretek (több gépcsoport megszerzésére irányuló képzés esetén csak egyszer kell elvégezni és vizsgát tenni belőle)
3. Szakirányú gépspecifikus ismeretek (több gépcsoport megszerzésére irányuló képzés esetén minden egyes gépcsoport esetén el kell végezni, és vizsgát tenni belőle)
Gyakorlat:
- 2-8 óra / gép jogszabály szerint
JELENTKEZÉSI FELTÉTELEK
- 18. életév betöltése
- Gépkezelői munkaköri orvosi igazolás
- 2 db színes egyforma igazolványkép
TANFOLYAM TÍPUSA
A képzés jelenleg tantermi képzés keretén belül végezhető el, a távoktatás még nem elérhető ebben a tanfolyami típusban.
MEGSZEREZHETŐ MINŐSÍTÉSEK
- Hatósági vizsga - Gépkezelői jogosítvány
KAPCSOLÓDÓ JOGSZABÁLYOK
MEGSZEREZHETŐ BIZONYÍTVÁNYOK KÉPEI
RÉSZVÉTELI DÍJ egy gépcsoportra: (ÁFA MENTES)
138.000,-Ft
Amennyiben van megfelelő OKJ bizonyítványa vagy A-.....jelű gépkezelői jogositvány 5 éven belüli, felmentés kapható a szóbelik alól, így az ár is változik.
Választható plusz gépcsoport képzési és vizsgadíj:
48.000- Ft/gépcsoport,
A fenti díj tartalmazza a jelenlegi vizsgadíjakat.
Cégek, nagyobb létszámú csoportok esetén egyedi ajánlatot adunk, megfelelő létszám esetén kihelyezett képzést biztosítunk jelentkezőink számára.
LEGKÖZELEBBI TANFOLYAM INDULÁSÁNAK IDŐPONTJA:
További kéréseivel forduljon bizalommal munkatársainkhoz telefonon a 06-20-424-4843-as vagy a 06-1-261-0078-as telefonszámon, vagy az alábbi kapcsolat felvételi űrlap kitöltésével.
Legyen velünk Ön is sikeres! VÁRJUK JELENTKEZÉSÉT!
A csatolt tájékoztató árai nem aktuálisak már. Kérje frissitett tájékoztatónkat az aktuális árakkal e-mail-en .
Aktuális tanfolyamaink
Munkavállalás? Vállalkozás? Munkavállaláshoz árufuvarozó és buszos GKI tanfolyam! Gépkezelői képzések valós gyakorlattal! Szakmai irányítók vállalkozói tanfolyama! Tájékozódjon induló tanfolyamainkról!
Szaktanácsadás
Egész évben rendelkezésre állunk telefonos tanácsadással a gyakorlati munkavégzésben felmerülő kérdéseik megválaszolásában! Figyeljük a jogszabályváltozásokat és faxon vagy e-mailben automatikusan értesítjük partnereinket!
Tachográffal kapcsolatos szolgáltatások
Szervezze úgy gépjárművezetői munkáját, hogy az megfeleljen a tachográf készülékekre vonatkozó előírásokat tartalmazó 165/2014/EU rendelet és az 561/2006 EK rendelet előírásainak! Kerülje el a magas bírságokat, értékeltesse ki a korongokat illetve a digitális adatokat szabályosan!
Szerezzen megalapozott ismeretet Ön és gépkocsivezetője szakmai képzésünkön!